Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

WORD dla szefów partii

Szef lokalnych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego został nowym zastępcą dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Stanowisko zwolniło się po niespodziewanym odwołaniu przez zarząd województwa wieloletniego dyrektora WORD-u. Jego miejsce zajął dotychczasowy zastępca dyrektora Cezary Kisiel (szef miejskich struktur PO), tym samym zwalniając ten fotel zastępcy dla... Pawła Tomasza Chojnowskiego.

Paweł Tomasz Chojnowski (36 lat) to członek zarządu powiatu łomżyńskiego i radny powiatu łomżyńskiego. Został wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, którego jest ważnym lokalnym działaczem. Chojnowski jest szefem powiatowych struktur PSL i sekretarzem zarządu wojewódzkiego tej partii. Do tej pory Chojnowski był pracownikiem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Za czasów rządów w niej działaczy PO-PSL był kierownikiem biura zarządzania zasobami ludzkimi, po dojściu do władzy ludzi z PiS w Agencji został zdegradowany do głównego specjalisty. Teraz zmienił pracę. Dziś objął stanowisko zastępcy dyrektora WORD Łomża. Powołanie go na zastępcę potwierdził dyrektor Cezary Kisiel.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę