Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Narew już tak szybko nie rośnie

Poziom Narwi koło Łomży w środowe południe osiągną 421 cm. Choć to 11 cm powyżej stanu ostrzegawczego, to jednak w ciągu sześciu godzin wzrósł jedynie o centymetr, co oznacza, że rzeka przestała szybko rosnąc. W ostatnich dniach, pomimo rozlewania się w szerokiej dolinie, poziom wody podnosił się nawet po około 20 cm na dobę. W okolicach Łomży środę ta tendencja się zatrzymała, a w wyższych odcinkach rzeka powoli już opada.

W Wiźnie w ciągu doby poziom Narwi opadł o 2 cm, a w Strękowej Górze o ok. 8 cm. Także hydrolodzy przewidują, że na większości dopływów Narwi oraz dopływów Biebrzy poziom wody ustabilizuje się i będzie następowało powolne opadanie. 
Wody w Narwi przybywa za to na odcinkach poniżej Łomży. W Nowogrodzie i Ostrołęce w ciągu doby poziom rzeki wzrósł o ok. 15 cm, ale tu do osiągnięcia stanów ostrzegawczych brakuje jeszcze po kilkadziesiąt centymetrów.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę