Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Wpadł z marihuaną w torebce po chipsach

Policjanci łomżyńskiej „patrolówki” zatrzymali 19-latka przy którym znaleźli torebki foliowe z zielonym suszem. Ponad 6,5 grama marihuany schował w torebce po chipsach.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży wczoraj tuż przed godziną 23:00, policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego łomżyńskiej komendy, w centrum miasta podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że może on posiadać przy sobie narkotyki. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. 19-latek w kieszeni kurtki miał opakowanie po chipsach, w którym ukryte były torebki foliowe z zawartością ponad 6,5 grama zielonego suszu. Badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to marihuana. 19-letni łomżanin dziś usłyszał zarzut. Za posiadanie środków odurzających odpowiadał będzie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę