Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Piraci drogowi wyeliminowani

Od dwóch kolejnych przypadkach zatrzymania prawa jazdy zbyt szybko jadącym kierowcom informują policjanci. W obu przypadkach zatrzymani kierowcy, 25-letni mieszkaniec Zambrowa i 40-letni mieszkaniec powiatu ełckiego, w terenie zabudowanym pędzili z prędkością 106 km/h.

Mieszkańca Zambrowa policjanci zatrzymali w miejscowości Czerwone w gminie Kolno. Mieszkaniec powiatu ełckiego wpadł na radar w miejscowości Guty na krajowej 61. W obu przypadkach kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 400 złotych, 10 punktami karnymi oraz zatrzymaniem prawa jazdy. W przypadku gdy kierujący na obszarze zabudowanym przekroczy prędkość o ponad 50 km/godz, a tak było w tych zdarzeniach, policjanci zgodnie z prawem odbierają mu dokument i przesyłają do starostwa z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę