Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nowi księża w łomżyńskich parafiach

Biskup łomżyński Stanisław Stefanek rozesłał neoprezbiterów – czyli wyświęconych w tym roku księży na ich pierwsze parafie. Trzech z nich trafiło do parafii w Łomży. Jako wikariusze ks. Adam Tomaszewski i ks. Marcin Sobiech będą posługiwać w parafii pw. Krzyża Świętego, a ks. Krzysztof Łapiński w parafii pw. św. Brunona w Łomży.


Pozostali neoprezbiterzy trafili do: Kolna - ks. Mariusz Bartosiak i ks. Jacek Kotowski, do Wyszkowa - ks. Sławomir Brutkowski, do Długosiodła - ks. Zbigniew Kieszkowski, do Łap - ks. Andrzej Mikucki, do Kobylina - ks. Arkadiusz Ryłko i do Baranowa - ks. Piotr Rytel.

W sierpniu tradycyjnie parafie czekają nas kolejne zmiany. Co roku w wakacje biskup dokonuje przesunięć niektórych wikariuszy i proboszczów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę