Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prowadził busa po pijanemu - zatrzymali go w Łomży inni kierowcy

Pijanego mężczyznę zatrzymali w Łomży inni kierowcy. Kierowca busa wcześniej prawie doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem osobowym.

Kierowca został zatrzymany na ulicy Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z Sikorskiego. Ale do czołowego zderzenia doszłoby na sąsiedniej ulicy - powiedział Polskiemu Radiu Białystok dwudziestokilkuletni mężczyzna, który zatrzymał pijanego kierowcę.

Jak mówił, jechał samochodem z ojcem, kiedy na ulicy Fabrycznej kierowca busa prawie doprowadził do zderzenia. Wtedy dwudziestolatek próbował zatrzymać mężczyznę na ulicy Spokojnej, ale ten odjechał. Dopiero kiedy zatrzymał się na czerwonym świetle, przed skrzyżowaniem, mężczyźni z samochodu osobowego uniemożliwili pijanemu dalszą jazdę i zadzwonili pod telefon alarmowy policji.

Policjanci przewieźli samochód na parking, a kierowcę do komendy. Tam po przebadaniu alkomatem okazało się, że kierowca busa miał około 1,6 promila alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy, a jego sprawą zajmie się teraz sąd.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę