Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Chciała przemycić marihuanę do więzienia

Główne zdjęcie
Torebka z marihuaną znaleziona u kobiety, która chciała widzieć się z więźniem q Czerwonym Borze. (fot. kpt. Adam Samsel)

Ukryty woreczek foliowy z suszem roślinnym, który jak się okazało był marihuaną, znalazł strażnik więzienny u kobiety, która chciała wejść do więzienia w Czerwonym Borze, na widzenie z jednym z więźniów. Kobieta został zatrzymana i wraz z zawiniątkiem przekazana policji. Za posiadanie narkotyków w Polsce grozi kara więzienia...

O wykryciu zawiniątka poinformował por. Dariusz Śmiechowski, rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Zdarzenie miało miejsce w czwartek, ok. godz. 9. rano. 
- Funkcjonariuszki działu ochrony Z.K. w Czerwonym Borze realizując czynności profilaktyczne ukierunkowane na przeciwdziałanie przenikaniu substancji odurzających na teren jednostki penitencjarnej, dokonały kontroli kobiety ubiegającej się o wstęp na teren jednostki w celu widzenia z osadzonym. W wyniku podjętych czynności ujawniły ukryty przy osobie kontrolowanej woreczek foliowy z suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotestem wykazało obecność marihuany – czytamy w przekazanej informacji. 
Kobieta, przy której znaleziono ukryte zawiniątko wraz z nim została przekazana policji. Według służby więziennej wobec niej zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia czynu prawnie zabronionego. Chodzi o posiadanie narkotyków, które w Polsce jest bezprawne. Kobieice grozi kara nawet do 3 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę