Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Przed wyborem szkoły

Główne zdjęcie
fot. ŁCRE

Po raz drugi Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji zorganizowało Miejską Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych. W Hali Olimpijczyków Polskich swoje stanowiska przygotowały wszystkie łomżyńskie szkoły ponadgimnazjalne oraz instytucje rynku pracy. Jak podają organizatorzy przez Giełdę przewinęło się ponad tysiąc gości - gimnazjalistów z Łomży i okolic oraz ich rodziców.

Najważniejszym elementem Giełdy była możliwość bezpośredniego kontaktu, rozmowy, zadawania pytań uczniom i nauczycielom reprezentującym szkoły. Gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć specyficzne dla kierunków kształcenia sytuacje reanimacja psa, pokaz kelnerski, pokazy szkół mundurowych, występy artystyczne starszych kolegów, pokaz boksu czy też żonglerki piłką, drukarki 3D, wypalanie drewna, obserwacja preparatów mikroskopowych itp. Można było zobaczyć poruszające się po podłodze roboty. Zainteresowaniem cieszyły się pokazy np. techniki samoobrony i walki wręcz służb mundurowych. Gimnazjaliści dopytywali o naukę w szkołach wielozawodowych i możliwości zarobkowania w trakcie edukacji. Miłą niespodziankę gimnazjalistom zgotowało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży, które nie tylko dowoziło gimnazjalistów spoza Łomży, ale przeprowadziło konkursy z nagrodami. 

na podstawie materiału ŁCRE

Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę