Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Niebezpiecznie na drogach

Stłuczka dwóch aut na Giełczyńskiej i potrącenie rowerzysty na Sikorskiego. Po zdarzeniach z czwartkowego popołudnia karetki zabrały dwie osoby do szpitala. Na razie nie wiadomo w jakim są stanie.

Do pierwszego z wypadków doszło przed godz. 16. na ul. Giełczyńskiej. W bok jadącej w kierunku Starego Rynku skody uderzył van toyoty jadący od strony Pizzerii Diavolo. Jedna osoba został zabrana do szpitala.
Niewiele później doszło do potrącenia rowerzysty w okolicy skrzyżowania ul. Sikorskiego z Fabryczną. Mężczyzna został zabrany do szpitala. 

Zmieniająca się pogoda pogarsza warunki na drogach. Pada deszcz i drogi już są śliskie, a nocą możliwe są także opady deszczu ze śniegiem. Będzie też wiał silny wiatr, którego podmuchy w porywach mogą osiągać prędkość do 70 km/h.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę