Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Grypa odchodzi

Ponad półtorej tysiąca przypadków zachorowania i podejrzeń zachorowania na grypę odnotowano w lutym w Łomży i na terenie okolicznych 9 gmin tworzących powiat łomżyński. To ponad dwa razy mniej niż w styczniu.

Jak podała WSSE w Białymstoku w województwie podlaskim w lutym 2017 r. zgłoszono 25 059 zachorowań oraz podejrzenia zachorowań na grypę. Blisko 10 tysięcy z nich to zachorowania dzieci do 14 roku życia. Najwyższą dzienną zapadalność odnotowuję się wśród dzieci w grupie wiekowej 0 – 4 lat. W lutym wyniosła ona 318 przypadków na 100 000 mieszkańców.

W regionie łomżyński w lutym odnotowano 1540 przypadków zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę wobec 3750 takich przypadków w styczniu. Dzienny współczynnik zapadalności spadł w lutym do 48 wobec ponad 100 w styczniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę