Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Śliski poranek

Zima ustąpiła, ale poranki mogą być chłodne i jak się okazuje śliskie. Przekonała się o tym dziś rano 43-letnia mieszkanka Piątnicy, która jadąc swoją toyotą corollą na śliskiej nawierzchni drogi straciła panowanie nad samochodem, który dachował.

Do zdarzenia doszło przed godz. 7. w okolicach Wygody.  Jak podaje policja kobieta na oblodzonej jezdni straciła panowanie nad samochodem, zjechała z drogi, uderzyła w słupek, zjechała do przydrożnego rowu, gdzie auto wywróciło się. Kierująca samochodem została zabrana do szpitala na obserwację.

Policjanci proszą o uważną i ostrożną jazdę, a synoptycy ostrzegają, że zmieniająca się pogoda będzie pogorszyć warunki na drogach. Wzmagać ma się wiatr, który w nocy w porywach może osiągać prędkość do 70 km/h. Nocą możliwe są także opady deszczu, a miejscami opady deszczu ze śniegiem.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę