Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Reprezentacja Polski U-15 prowadzona przez Dariusza Dziekanowskiego pokonała wczoraj w Grajewie 3:0

Spotkanie zapoczątkowało uroczystości 80-lecia Warmii Grajewo. Na pierwszy w historii Grajewa mecz międzypaństwowy stawiło się 400 kibiców, czyli o połowę mniej niż na trzecioligowe spotkanie ligowe z udziałem Warmii. Władze klubu starają się, aby w przyszłości ich obiekt gościł też reprezentacje Polski w starszych kategoriach wiekowych.


- Spotkanie przebiegało pod dyktando Polaków - relacjonował Janusz Szumowski, dyrektor Warmii, obecny na meczu. - Gole dla naszej reprezentacji padały jednak w drugiej połowie. Co ciekawe, trener Dziekanowski nie był zadowolony z postawy podopiecznych. Narzekał na ich słabą formę spowodowaną przerwą zimową.

Drugie spotkanie Polski i Łotwy odbędzie się w niedzielę w Suwałkach.

źródło: gazeta.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę