Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Szybcy i...

29-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego pędził dacią 101 kilometrów na godzinę, gdy na ul. Sikorskiego w Łomży został zatrzymany przez policyjny patrol dokonujący pomiarów prędkości. Policjanci dali mu mandat w wysokości 400 zł i zatrzymali prawo jazdy, które zgodnie z prawem straci na trzy miesiące, bo przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 51 km/h.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży przypomina, że funkcjonariusze każdego dnia patrolują miejsca na terenie miasta wskazywane przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako zagrożone występowaniem nieprawidłowych zachowań kierowców. Wskazywane zagrożenia poza przekroczeniami prędkości dotyczą także np. nieprawidłowego parkowania na osiedlach. Wczoraj funkcjonariusze odwiedzili cztery takie punkty przy ulicach: Sybiraków, Juliusza Słowackiego i Księcia Janusza I. Efektem ich wizyty było ujawnienie 9 pojazdów zaparkowanych w sposób utrudniający przejazd i poruszanie się w tych rejonach.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę