Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Zmiany we władzach ŁSM

Wojciech Michalak został nowym prezesem Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Wczoraj Rada Nadzorcza odwołała z tej funkcji Zbigniewa Dziemińskiego, który prezesem był przez dwa miesiące. To jego miejsce zajął Michalak. RN odwołała z zarządu także Ryszarda Ślązaka, którego w zarządzie zastąpiła Bożena Modzelewska, główny księgowy ŁSM.

Zarówno Dziemiński jak i Ślązak zostali odwołani z powodu „utraty zaufania” Rady Nadzorczej. Obaj w zarządzie ŁSM zsiadali od 2010 roku, przy czym pod koniec 2016 roku, po rezygnacji ówczesnego prezesa Jerzego Brodziuka, Rada Nadzorcza Dziemińskiego powołała na prezesa spółdzielni. Jak się okazuje zaufaniem RN cieszył się tylko przez dwa miesiące.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę