Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

„Siódemka” będzie miała prawdziwą salę

Główne zdjęcie
Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z planowaną nową salą gimnastyczną

Ma mieć ponad 60 metrów długości, blisko 40 metrów szerokości i ponad 11 metrów wysokości. Ratusz ogłosił przetarg na budowę sali sportowej z zapleczem szatniowo – socjalnym i łącznikiem przy Szkole Podstawowej nr 7. Nim powstanie nowa sala, co jak oczekują władze miasta nastąpi w pierwszej połowie 2018 roku, trzeba będzie rozebrać istniejący obok gmachu „siódemki” parterowy budynek szkolny i obecną małą salę gimnastyczną.

Planowana do budowy sala gimnastyczna z zapleczem przy SP nr 7 w Łomży, została zaprojektowana jako obiekt samodzielny, powiązany funkcjonalnie z istniejącą szkołą. Sala spełnia funkcję zaplecza sportowego szkoły z możliwością przeprowadzenia zawodów na poziomie wojewódzkim. Obiekt zapewnia możliwość realizacji programów i zajęć obejmujących następujące dyscypliny sportowe: piłka ręczna, koszykówka, siatkówka, tenis oraz zajęcia ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

Dane techniczno - ekonomiczne budynku sali sportowej:
Długość 61,55 m
Szerokość /razem z łącznikiem/ 39,40 m
Ilość kondygnacji I i II
Wysokość budynku 11,21 m
Powierzchnia zabudowy Pz 1952,00 m2
Pow. całkowita bud. Pc 2394,00 m2
Pow. użytkowa budynku 2169,47 m2
Kubatura 17710,00 m3

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę