Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Gruzini włamali się w Zambrowie

Policjanci zatrzymali dwóch obywateli Gruzji podejrzewanych o kradzież z włamaniem do mieszkania w Zambrowie. 31 i 37-latek zostali tymczasowo aresztowani.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że sprawcy po wyłamaniu zamka w drzwiach jednego z zambrowskich mieszkań dostali się do środka skąd zabrali 900 złotych. Złodzieje spłoszeni przez właściciela mieszkania uciekli, ale zaalarmowani policjanci sprawdzeniu pobliskich klatek schodowych i piwnic, policjanci zatrzymali podejrzewanych o ten czyn dwóch Gruzinów. Okazało się, że mężczyźni w wieku 31 i 37-lat mieli przy sobie skradzioną wcześniej gotówkę. Decyzją Sądu rejonowego w Zambrowie obaj zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę