Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Metamorfozy 2017 w Galerii Bursztynowej – video

Główne zdjęcie
metamorfozy 2017 galeria bursztynowa

Metamorfozy sześciu finalistek akcji "Odkryj siebie na nowo - Metamorfozy" odbyły się 14 i 15 lutego. Były to niewątpliwie dni pełne wrażeń dla uczestniczek projektu, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do tej pory kilku tysiącom obserwujących projekt osobom zdradziliśmy kulisy metamorfoz. Tym razem przedstawiamy pełną relację z wydarzenia.

Co sądzą o swoich przemianach oraz jak poradziły sobie podczas sesji zdjęciowej nasze finalistki możecie zobaczyć oglądając film. Dla fanów projektu przygotowaliśmy także galerię zdjęć.

Już 1 marca br. będzie można zagłosować na swoją faworytkę. Głosowanie odbędzie się na naszym Facebooku i potrwa do 8 marca. To od Was zależy, która z Pań zdobędzie nagrodę główną, czyli weekend z osobą towarzyszącą w Hotelu&SPA Natura Mazur w Warchałach. Przypominamy też, że pierwsze trzy miejsca nagrodzimy zestawem ubrań, które uczestniczki zaprezentowały podczas sesji zdjęciowej.

Zobacz, jak wygladały nasze finalistki przed metamorfozą.
Główni partnerzy akcji: Perfumeria Douglas, Salon fryzjersko-kosmetyczny For You, Hotel&SPA Natura Mazur.

Nasze finalistki ubrały takie marki jak: Elisabeth, Swing, Moda Coctail, Quiosque, Big Star, Moodo, Diverse, Top Secret, Greenpoint.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę