Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kradną samochody

Przez cały ubiegły rok policjanci z Łomży wszczęli 12 postępowań w sprawie skradzionych samochodów, a w tym roku już cztery. Nocą odjechało audi z parkingu przed blokiem w Nowogrodzie, a wcześniej z Łomży VW cady, skoda octavia i toyota auris. Policja szuka złodziei i apeluje o sąsiedzką czujność, zwłaszcza wieczorami i w nocy...

- Zwracajmy uwagę na to co dzieje się wokół nas. Nie bójmy się zadzwonić po Policję jeżeli zauważymy jakieś podejrzanie zachowujące się osoby w pobliżu parkingów czy posesji zwłaszcza wieczorami i w nocy – apeluje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży zapewniając, że każdy taki sygnał będzie sprawdzony przez policyjny patrol.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę