sobota, 16 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Narkotykowi biznesmeni

W czwartek śledczy poinformowali o rozbiciu grupy zajmujących się handlem narkotykami w rejonie Łomży. Przejęto ponad 3 km narkotyków, zlikwidowano podziemną hodowlę konopi indyjskich, oraz zatrzymano 8 osób, z których sąd tymczasowo aresztował cztery. Okazuje się, że to nie jedyna narkotykowa grupa, którą rozpracowali śledczy z Łomży. W Prokuraturze Okręgowej w Łomży prowadzone jest także śledztwo przeciwko grupie, która zajmowała się handlem narkotykami m.in. na ternie powiatów wysokomazowieckiego i zambrowskiego. W tej sprawie sąd tymczasowo aresztował 7 osób.

Jak informuje prokurator Maria Kudyba z prowadzącej śledztwo Prokuratury Okręgowej w Łomży w tej sprawie łomżyńscy śledczy współpracują z Centralnym Biurem Śledczym Policji. Podejrzanych o popełnienie przestępstw jest w tej chwili 8 osób, przy czym wobec 7 z nich sąd zastosował środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. W grupie tymczasowo aresztowanych jest kobieta. Zatrzymane osoby mają do 21 do 60 lat.

Łomżyńska prokuratura nie ujawnia szczegółowych danych w sprawie obu śledztw narkotykowych. Prokurator Maria Kudyba podkreśla, że obie sprawy są rozwojowe, co oznacza, że śledczy spodziewają się kolejnych zatrzymań osób podejrzanych.

zobacz: Narkotykowa grupa przestępcza z Łomży


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0