Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Narkotykowi biznesmeni

W czwartek śledczy poinformowali o rozbiciu grupy zajmujących się handlem narkotykami w rejonie Łomży. Przejęto ponad 3 km narkotyków, zlikwidowano podziemną hodowlę konopi indyjskich, oraz zatrzymano 8 osób, z których sąd tymczasowo aresztował cztery. Okazuje się, że to nie jedyna narkotykowa grupa, którą rozpracowali śledczy z Łomży. W Prokuraturze Okręgowej w Łomży prowadzone jest także śledztwo przeciwko grupie, która zajmowała się handlem narkotykami m.in. na ternie powiatów wysokomazowieckiego i zambrowskiego. W tej sprawie sąd tymczasowo aresztował 7 osób.

Jak informuje prokurator Maria Kudyba z prowadzącej śledztwo Prokuratury Okręgowej w Łomży w tej sprawie łomżyńscy śledczy współpracują z Centralnym Biurem Śledczym Policji. Podejrzanych o popełnienie przestępstw jest w tej chwili 8 osób, przy czym wobec 7 z nich sąd zastosował środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. W grupie tymczasowo aresztowanych jest kobieta. Zatrzymane osoby mają do 21 do 60 lat.

Łomżyńska prokuratura nie ujawnia szczegółowych danych w sprawie obu śledztw narkotykowych. Prokurator Maria Kudyba podkreśla, że obie sprawy są rozwojowe, co oznacza, że śledczy spodziewają się kolejnych zatrzymań osób podejrzanych.

zobacz: Narkotykowa grupa przestępcza z Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę