Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

113 km/h przez Jeziorko. Nie przejechał

47-latek w audi usiłował szybko przejechać przez Jeziorko. Wczoraj po południu jechał w terenie zabudowanym z prędkością 113 km/h, gdy został zatrzymany przez policjantów, którzy po informacjach od mieszkańców, sprawdzali jak szybko kierowcy usiłują jechać przez tę miejscowość.

Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży szybkim kierowcą okazał się 47-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego. Za to, że przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 63 km/h od razu  zostało mu zatrzymane prawo jazdy, które straci na trzy miesiące, i wypisany mandat na kwotę 500 zł.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę