sobota, 16 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Zmiana na fotelu dyrektora WORD Łomża

Zarząd Województwa Podlaskiego odwołał wczoraj Mirosława Oliferuka z funkcji dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Od dziś funkcję dyrektora łomżyńskiego WORD-u pełni Cezary Kisiel - dotychczas pełniący funkcję zastępcy szefa WORD w Łomży.

Mirosław Oliferuk dyrektorem WORD był od chwili powołania placówki, czyli od 1 lipca 1998 roku. W tym czasie przy ul. Zjazd powstał nowoczesny ośrodek także z okręgową stacją kontroli pojazdów. WORD Łomża to największy tego typu ośrodek w północno-wschodniej Polsce. Do Łomży na egzaminy prawa jazdy przyjeżdżają mieszkańcy nie tylko dawnego województwa łomżyńskiego, ale także kandydaci na kierowców z pozostałej części podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.
Placówka osiąga najlepsze wyniki finansowe ze wszystkich podległych marszałkostwu w Białymstoku. Uchwała zarządu województwa o odwołaniu dyrektora Oliferuka nie podaje przyczyn z jakich został odwołany. Jak przekazuje Urszula Arter, rzecznik marszałka, zarząd podjął ją jednomyślnie.

Foto: Mirosław Oliferuk
Foto: Cezary Kisiel

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0