Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Zmiana na fotelu dyrektora WORD Łomża

Główne zdjęcie
Mirosław Oliferuk

Zarząd Województwa Podlaskiego odwołał wczoraj Mirosława Oliferuka z funkcji dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Od dziś funkcję dyrektora łomżyńskiego WORD-u pełni Cezary Kisiel - dotychczas pełniący funkcję zastępcy szefa WORD w Łomży.

Mirosław Oliferuk dyrektorem WORD był od chwili powołania placówki, czyli od 1 lipca 1998 roku. W tym czasie przy ul. Zjazd powstał nowoczesny ośrodek także z okręgową stacją kontroli pojazdów. WORD Łomża to największy tego typu ośrodek w północno-wschodniej Polsce. Do Łomży na egzaminy prawa jazdy przyjeżdżają mieszkańcy nie tylko dawnego województwa łomżyńskiego, ale także kandydaci na kierowców z pozostałej części podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.
Placówka osiąga najlepsze wyniki finansowe ze wszystkich podległych marszałkostwu w Białymstoku. Uchwała zarządu województwa o odwołaniu dyrektora Oliferuka nie podaje przyczyn z jakich został odwołany. Jak przekazuje Urszula Arter, rzecznik marszałka, zarząd podjął ją jednomyślnie.

Foto: Mirosław Oliferuk
Foto: Cezary Kisiel

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę