Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Dziecko potrącone na pasach

Kierujący volvo potrącił 12-latka przechodzącego po przejściu dla pieszych. Do wypadku doszło w poniedziałek po południu na ulicy Wojska Polskiego w Kolnie. Na skutek zdarzenia chłopiec trafił do szpitala w Białymstoku.

Jak przekazuje policja wczoraj około godziny 13.45, kierujący volvo 26-latek jadąc od strony Łomży ulicą Wojska Polskiego, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 12-latka. Rannych chłopiec trafił do szpitala w Białymstoku. Policjanci podają, że sprawca nie zatrzymał się przed „zebrą”, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu. 26-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę