Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uraz głowy przyczyną śmierci w areszcie

Niewydolność ośrodkowego układu nerwowego z powodu krwiaka podtwardówkowego – była zdaniem lekarzy przyczyną śmierci 43-letniego Zbigniewa M., który zmarł w ubiegłym tygodniu w policyjnym areszcie w Grajewie. Krwotok do przestrzeni podtwardówkowej jest zazwyczaj następstwem ciężkiego uszkodzenia mózgu. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśniają prokuratorzy.

Maria Kudyba rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży, powołując się na wyniki sekcji zwłok mężczyzny, który zmarł w grajewskim areszcie nocą z 14 na 15 lutego, podaje, że na tym etapie postępowania przyjmuje się, ze przyczyną zgonu była niewydolność ośrodkowego układu nerwowego z powodu krwiaka podtwardówkowego.

Śledczy nie wiedzą kiedy mogło dojść do śmiertelnego urazu. Mężczyzna, mieszkaniec jednej z podgrajewskich wsi, do policyjnego aresztu trafił ze szpitala, gdzie miał się awanturować. Wyjaśniając okoliczności śmierci 43-latka prokuratorzy zabezpieczyli m.in. nagrania z monitoringu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę