Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dwóch takich, co włamywało się do piwnicy

23 i 22-latek włamali się do piwnicy w bloku przy ul. Dmowskiego. Wynieśli między innymi monitor LCD i opakowania z butami oraz z drobnymi częściami elektronicznymi powodując straty w kwocie około 350 zł. Zgłoszenie o kradzieży policjanci otrzymali w piątek i jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch podejrzanych.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podejrzani 23 i 22-letni mieszkańcy miasta jeszcze tego samego wieczoru trafili do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Dodatkowo młodszy z nich odpowiadał będzie także za dwukrotne usiłowanie kradzieży z włamaniem do dwóch sąsiednich pomieszczeń tego typu. Obaj przyznali się do winy. Za swoje postępowanie odpowiadać będą przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę