Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Rekordowa zbiórka dla Filipka: 12.167,58 zł

Główne zdjęcie
Agnieszka Wądołowska, mama Filipa z synem (fot. 2016 r.)

- 19. luty 2017 roku zostanie w mojej pamięci na zawsze – mówi Agnieszka Wądołowska, mama chorego 5-letniego Filipka, dla które tego dnia w Venedzie odbył się specjalny koncert charytatywny. Przeprowadzana w jego trakcie zbiórka do puszek mile zaskoczyła organizatorów wynikiem 12 tysięcy 167 złotych i 58 groszy. Dodatkowo z akcji „wkręć się w kilometry dla Filipka” sponsorzy sfinansują 4-miesięczną specjalistyczną rehabilitację. - Uczestnicy akcji spisali się na Medal i przejechali łącznie ponad 500 km. Ludzie o dobrym sercu i ogromnej empatii dla kruchej istotki wznieśli się ponad własne możliwości zjednoczyli siły i byli razem z nami w ten niedzielny dzień – dziękuje mama Filipka.

- Jako mama Filipka chciałabym podziękować wszystkim obecnym na koncercie w Galerii Veneda – pisze w wysłanym do nas liście Agnieszka Wądołowska. - Wszystkim firmom i sponsorom bez których akcja nie nabrałaby takich rumieńców, prowadzącym: Ewie i Damianowi za rewelacyjne prowadzenie akcji dla Filipka, wykonawcom i grupom występującym na scenie, którzy uświetniali koncert swoim talentem i empatią oraz wolontariuszom za poświęcony czas i niespożytą energię w zbieraniu datków do puszek na rzecz Fifci. Potrzeba tak wiele i tak niewiele jednocześnie, by koncert charytatywny odbył się. Rzesze ludzi, bezinteresowna pomoc i jeden cel: SAMODZIELNOŚĆ mojego synka. 19 luty 2017 roku zostanie w mojej pamięci na zawsze. Był to wyjątkowy dzień łączący ludzi w różnym wieku, zawodów, zainteresowań. Dlaczego koncert był skazany na sukces? Bo zjednoczyliśmy się. Chylę czoło i dziękuję każdemu z osobna. Jesteście wielcy.
Pragnę poinformować, iż dzięki pani Ewie Boroń wspierającej akcję rysowaniem portretów na rzecz Filipka zwiększyła wczorajszą sumę zebranych pieniędzy, która została przelana bezpośrednio na subkonto w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą o 520 zł. Talent i jej chęć pomocy dla Filipka przyniósł niesamowity rezultat, który zaprocentuje w postępach Filipka. 
Ale to nie koniec, pani Ewa mile Nas zaskoczyła pomysłem przedłużenia akcji malowania portretów na rzecz Filipka o tydzień. Zainteresowanych zapraszamy uwiecznieniem zdjęcia najbliższych do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji. Przypominamy portret jednej osoby w formacie A4 kosztuje 50zł.
Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 22117 Wądołowski Filip - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Wasza darowizna pomoże w leczeniu i rehabilitacji Filipka, który jest podopiecznym w
Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą. 
DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ!

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę