czwartek, 23 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Naćka zdobywczynią I miejsca na Time for Kids

Łomżyńska tancerka Natalia Kisiel w duecie z Weroniką Musiał z Katowic zdobyły pierwsze miejsce w kategorii Hip Hop do lat 14 podczas Time for Kids czyli Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Czarnej Białostockiej. Sukces jest tym większy, że zawodniczki trafiły na siebie w losowaniu. W turnieju rywalizowało ok. 200 tancerzy z całej Polski.

Młodzi tancerze w Czarnej Białostockiej rywalizowali w stylach hip hop i break dance. Jurorami byli uznani w kraju tancerze: Konopek reprezentuje Smoke Story Group, Nana - członkini legendarnej, warszawskiej ekipy TST, która jest częścią hip-hopowej sceny tanecznej od prawie 10 lat oraz Kasia Wiatrowska - z tańcem związana od 2004 roku.

Jak tłumaczy Marek Kisiel,  twórca łomżyńskiego Studia Tańca B.K.Step, zgodnie z nowymi zasadami turnieju, po zatańczonych solówkach Natalia Kisiel została wylosowana do wspólnego duetu wraz z tancerką Weroniką Musiał z Katowic. Połączenie tych dwóch niesamowitych, utalentowanych dziewcząt zaowocowało zdobyciem pierwszego miejsca w kategorii Hip Hop do lat 14.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0