Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Naćka zdobywczynią I miejsca na Time for Kids

Łomżyńska tancerka Natalia Kisiel w duecie z Weroniką Musiał z Katowic zdobyły pierwsze miejsce w kategorii Hip Hop do lat 14 podczas Time for Kids czyli Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Czarnej Białostockiej. Sukces jest tym większy, że zawodniczki trafiły na siebie w losowaniu. W turnieju rywalizowało ok. 200 tancerzy z całej Polski.

Młodzi tancerze w Czarnej Białostockiej rywalizowali w stylach hip hop i break dance. Jurorami byli uznani w kraju tancerze: Konopek reprezentuje Smoke Story Group, Nana - członkini legendarnej, warszawskiej ekipy TST, która jest częścią hip-hopowej sceny tanecznej od prawie 10 lat oraz Kasia Wiatrowska - z tańcem związana od 2004 roku.

Jak tłumaczy Marek Kisiel,  twórca łomżyńskiego Studia Tańca B.K.Step, zgodnie z nowymi zasadami turnieju, po zatańczonych solówkach Natalia Kisiel została wylosowana do wspólnego duetu wraz z tancerką Weroniką Musiał z Katowic. Połączenie tych dwóch niesamowitych, utalentowanych dziewcząt zaowocowało zdobyciem pierwszego miejsca w kategorii Hip Hop do lat 14.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę