Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Zmarł w policyjnym areszcie

Zatrzymany w policyjnym areszcie w Grajewie mężczyzna zmarł. Do tragedii doszło w nocy z 14 na 15 lutego. 43-latek został do aresztu przewieziony prosto ze szpitala, w którym – jak informuje policja - wszczął awanturę.

Kamil Sorko z zespołu prasowego podlaskiej policji mówił dziennikarzom, że na policję zadzwonił lekarz szpitala, prosząc o interwencję, ponieważ mężczyzna miał być pod wpływem alkoholu, awanturować się i być agresywny. Funkcjonariusze policji z Grajewa podjęli decyzję o przewiezieniu go do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia. Nad ranem dyżurny grajewskiej komendy policji zauważył, że 43-latek nie daje oznak życia. Okazało się, że był już martwy.

Zmarły to mieszkaniec jednej z podgrajewskich wsi. Według informacji onet.pl do szpitala w Grajewie trafił prawdopodobnie z objawami padaczki. Sprawę jego śmierci wyjaśnia prokuratura. Przyczynę zgonu ma określić sekcja zwłok.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę