Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Potrącił kobietę i odjechał

W przechodzącą przez jezdnię po przejściu dla pieszych 45-letnią kobietę uderzył fiat uno, po czym jego kierowca odjechał. Do zdarzenia doszło we wtorek w Zambrowie. Okazało się, że sprawca wypadku był 55-letni mieszkaniec z okolic miasta.

Policja informując o zdarzeniu podkreśla, że kobiety przechodziła przez jezdnię w sposób prawidłowy po przejściu dla pieszych. Będąc w połowie jezdni uderzył w nią fiat uno, który natychmiast odjechał z miejsca zdarzenia. Pomimo braku danych pojazdu oraz sprawcy, zambrowscy funkcjonariusze szybko ustalili odpowiedzialnego za potrącenie 55-letniego mieszkańca jednej z miejscowości w gminie Zambrów. W dalszym ciągu prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Jednocześnie Policja zwraca się z prośbą do mieszkańców o reagowanie na popełniane wykroczenia i przestępstwa, zapamiętywanie okoliczności zdarzeń i informowanie o tego typu sytuacjach najbliższej jednostki  dzwoniąc na numer alarmowy 997 lub 112.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę