Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Chcieli pojeździć wózkiem widłowym...

W grudniu nieznany sprawca wyjechał w nocy wózkiem widłowym o wartości 20 tys. zł. z placu znajdującego się na terenie jednej z łomżyńskich firm, po czym kilkanaście posesji dalej pojazd został porzucony. Teraz łomżyńscy policjanci ustalili, że sprawców było dwóch... Młodzi mężczyźni chcieli sobie zrobić przejażdżkę wózkiem widłowym.

Mężczyzn w wieku 23 i 26 lat zatrzymano wczoraj. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, obaj tłumaczyli, że chcieli się tylko przejechać wózkiem. Mimo to usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa -  krótkotrwałego użycia pojazdu mechanicznego. Będą odpowiadać będą przed sądem, a grozi im nawet do 5 lat więzienia.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę