Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zostań programistą w 3 miesiące – za darmo!

Bez względu na to, jaką szkołę skończyłeś lub co studiujesz albo studiowałeś. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć swoją przygodę z programowaniem lub rozwinąć swoje umiejętności - to jest okazja dla ciebie! Ruszyły zapisy na IV Edycję Akademii Programowania, a zajęcia odbywać się będą w Łomży.

Programiści są aktualnie jednymi z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy i do tego najlepiej opłacanych. Akademia Programowania organizowana jest przez Capital Service S.A. 
- Zajęcia mają charakter warsztatowy, a w trakcie kursu nauczysz się programować w PHP z wykorzystaniem frameworka Symfony. Dowiesz się, jak zrobić aplikację webową, która dostosowuje się do ekranu telefonu, tabletu czy monitora. Nauczysz się tworzyć bazy danych oraz wykorzystywać je w aplikacjach. Pokażemy Ci, jak sprawić, aby po kliknięciu w przycisk wysłać maila albo załadować obrazek na serwer. Opowiemy o zwinnym wytwarzaniu kodu. Powiemy co to SCRUM i dlaczego go stosujemy. Pokażemy jak zarządzać kodem i do czego służy GIT. Wszystko w przystępny i praktyczny sposób – zachęcają organizatorzy. 
Najlepsi uczestnicy kursu zostaną zaproszeni na staż i będą mieć szansę zatrudnienia w firmie. Po poprzednich trzech edycja na  stanowiskach młodszych programistów zatrudniono już 6 osób. 

Start: 25 lutego 2017r.
Czas trwania: 3 miesiące
Zajęcia: co sobota o godzinie 9:00
Miejsce: ŁOMŻA – AZSP przy PWSIiP, ul. Wiejska 16
Link do formularza rejestracyjnego: https://docs.google.com/forms/d/e/1...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę