Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa zaprasza na walentynkową imprezę

Z okazji Walentynek dla zakochanych par i nie tylko Galeria Bursztynowa przygotowała ciekawe atrakcje. Na walentynkową imprezę centrum handlowe zaprasza 14 lutego.

Z okazji Walentynek dla zakochanych par i nie tylko Galeria Bursztynowa przygotowała foto ściankę.  Na jej tle będą wykonywane bezpłatnie zdjęcia przez profesjonalnego fotografa. Zdjęcia będą wydawane na miejscu. Natomiast najmłodszych centrum handlowe zaprasza do udziału w warsztatach, podczas których będzie można wykonać ozdoby walentynkowe z tiulu i wstążek.

Tego dnia Galerię Bursztynową odwiedzi także znany karykaturzysta Szczepan Sadurski, który dla klientów centrum handlowego będzie wykonywał bezpłatnie zabawne portrety. Będzie można zobaczyć również wystawę ciekawych prac karykaturzysty.

Dodatkowo, pierwszym 100 osobom, które 14 lutego zrobią zakupy za minimum 200 zł, Galeria Bursztynowa wyda maskotki - Misie Bursztynki.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie internetowej Galerii Bursztynowej http://galeriabursztynowa.com.pl/1522-jak-spdzi-dzie-zakochanych.html

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę