Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek 5 aut. Stary most zablokowany!

Kilka minut przed 14.00 na ul. Zjazd, w ciągu drogi krajowej S61, ciężarówka najechała na tył innej ciężarówki, przesuwając ją do przodu. Tak w zdarzeniu ucierpiało 5 samochodów: dwie ciężarówki, dwie osobówki i dostawczy. Cztery osoby w tym dziecko zostały poszkodowane.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący cieżarowką nie wyhamował przed stojacym już w korku innym TIRem. Uderzył w jego naczepę. Uderzenie było na tyle silne, że naczepa wjechała w jego kabinę około 50 cm. Popchnięty TIR uderzył następnie w pojazdy stojące przed nim w korku przed mostem. W sumie ucierpiało pięć pojazdów. Cztery osoby w tym kobieta, dwóch meżczyzn i dziecko ok. 10 lat zostały poszkodowane.

W tej chwili ma miejscu pracują służby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę