Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ochotnicze Straże Pożarne pomagają mieszkańcom - każdego dnia odśnieżają gminne drogi

Ochotnicze Straże Pożarne pomagają mieszkańcom małych miejscowości. Każdego dnia odśnieżają gminne drogi. W samej w gminie Piątnica codziennie strażacy przejeżdżają kilkaset kilometrów.

Jak mówią mieszańcy Cydzyna - dzięki temu mogą normalnie funkcjonować. Po dzieci bez problemu przyjeżdża rano gimbus, można pojechać do pracy, a do miejscowości może przyjechać obwoźny sklep. 

Jak mówi komendant OSP Piątnica Antoni Włodkowski, na drogi gminne codziennie wyjeżdżają cztery wozy strażackie z przymocowanymi pługami. Docierają do 45 wiosek, a żeby odśnieżyć drogi na czas strażacy wstają o 4:00 rano. Wyjeżdżają pierwszy raz przed świtem i drugi raz popołudniu.

Za odśnieżanie przez Ochotniczą Straż Pożarną płacą gminne samorządy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę