Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Pięć osób rannych w wypadku na trasie Łomża - Zambrów

Pięć osób - w tym czwórka dzieci - zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło w czwartek (9.02) wieczorem na trasie Łomża - Zambrów na drodze krajowej nr 63. Na wysokości Czerwonego Boru zderzyły się trzy samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta jadąca Fiatem Pandą w kierunku Zambrowa - straciła panowanie nad samochodem. Zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadący w kierunku Łomży samochód marki Opel Antara.

W wyniku wypadku do szpitala w Łomży trafiła na badania dwójka dzieci w wieku 4 i 8 lat, które jechały Oplem. Dwie dziewczynki w wieku 8 i 9 lat i kobietę, która wiozła je fiatem przewieziono do szpitala w Białymstoku.

 

W zdarzeniu brał udział jeszcze jeden samochód osobowy, który w wyniku wypadku wjechał do rowu. (pw/mak)

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę