Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Notoryczny złodziej

Po koniec grudnia okradł sklep, a pod koniec stycznia włamał się i okradł poradnię szpitalną i jeden z kościołów w Łomży. Spowodowane przez niego straty oszacowano na ponad 6 tys. zł. Złodziej w ręce policji wpadł w tym tygodniu. Jak się okazało to 21-letni mężczyzna i w dodatku recydywista.

Policja podaje, że ze zgłoszeń wynikało, że sprawca wyniósł ze sklepu między innymi laptop, e-papierosy, a nawet wiadro z mopem. Po włamaniu do poradni szpitala i kościoła jego łupem padł między innymi monitor, niklowany dzbanek i puszka na datki.  21-letni mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty i za swe czyny będzie odpowiadał przed sądem. Kara powinna być surowa bo mężczyzna  był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę