Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek. Zablokowany nowy most.

Na ul. Sikorskiego, przed mostem Hubala, ciężarówka zderzyła się z osobowym Renault. 3 osoby podróżujące osobówką trafiły do szpitala. W tej chwili droga w tym miejscu jest zablokowana.

Ze wstępnych informacji wynika, że cieżarówce jadącej od strony Piatnicy na zakręcie zarzuciło naczepę. W tę naczepę uderzył jadący przeciwnym pasem Renault Megane. Jadące tym autem osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala celem szczegółowych badań. W chwili obecnej na miejscu pracują służby. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Nie ma przejazdu przez most Hubala. Kierowcy jadący od strony Łomży kierowani są w ulicę Rybaki, zaś jadący od Piątnicy, za mostem, są zawracani.

Na drogach regionu utrzymują się trudne warunki pogodowe, ciągle pada śnieg i jest ślisko.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę