Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Samochód na drzewie

Kobieta w ciąży trafiła do szpitala po tym, jak kierując Oplem Zafira uderzyła w przydrożne drzewo. Zdarzenie miało miejsce po godz. 8.00 na ul. Szosa Zambrowska w Łomży. Kobieta została zabrana do szpitala na szczegółowe badania.

Ze wstęnych informacji wynika, że kierując samochodem Opel straciła panowanie nad autem i wjechała w drzewo. Policja na miejscu prowadzi szczegółowe czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn zdarzenia.

Jak informuje nadkomisarz Piotr Pietrzak, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łomży, w nocy z soboty na niedzielę około godz. 1.10 miał miejsce wypadek na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Zawadzkiej. Kierujący VW wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie i uderzył w bok Audi. Dwie osoby doznały obrażeń, skręcenie kręgów szyjnych.

210521023159.jpg
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę