Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa wprowadza nowe wodomierze - będą wysyłać dane

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa wprowadza nowe wodomierze, które wysyłają informacje o zużyciu wody drogą radiową. Dzięki temu inkasenci nie muszą już wchodzić do bloków i mieszkań, żeby sprawdzić wskazania urządzeń.

Jak mówi wiceprezes spółdzielni Krzysztof Cieśliński, nowe wodomierze niewiele różnią się od tradycyjnych. Mają dodatkową nakładkę, która wysyła dane. Dzięki temu inkasent może sprawdzić dane zdalnie, także wtedy, kiedy lokatorów nie ma w mieszkaniu. Pozwala to szybciej i taniej zbierać dane.

Urządzenia są cały czas wymieniane i jak dodaje Krzysztof Cieśliński, prace potrwają do 2019 roku. Miesięcznie nowe wodomierze montowane są w czterech, pięciu budynkach w Łomży. Koszt urządzeń jest pokrywany z funduszu remontowego.

Nowe wodomierze pozwalają na odczytywanie danych z odległości do 300 metrów.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę