Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Dachowanie na śliskiej drodze

Kierująca oplem corsa kobieta straciła panowanie nad samochodem, który zjechał z drogi i dachował. Kobieta, sama jechała w samochodzie, i po dachowaniu sama z niego wyszła, ale pogotowie, które przyjechało na miejsce zdarzenia, zabrało ją do szpitala. Do wypadku doszło ok. 9.30 w okolicy Przytuł.

Jak mówią ratownicy droga, w miejscu gdzie doszło do wypadku jest bardzo śliska. Na jezdni znajduje się cienka warstwa lodu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę