niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif
tekst płatny

Zmień się i wygraj cenne nagrody

Organizatorzy akcji wybiorą aż pięć kobiet, którym zapewnią zmianę fryzury, zapoznają z technikami makijażu oraz podpowiedzą jak się ubierać. Do wygrania są zestawy ubrań oraz nagroda główna - weekend z osobą towarzyszącą w Hotelu & SPA Natura Mazur w Warchałach.

Zgłoś się do udziału w akcji "Odkryj siebie na nowo - Metamorfozy", którą przygotowaliśmy specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Aby wybrane przez nas uczestniczki mogły podczas tego święta czuć się i wyglądać wyjątkowo, musimy już rozpocząć pierwszy etap akcji, czyli przyjmowanie zgłoszeń.

Aby mieć możliwość wzięcia udziału w akcji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz prześlesz do nas ZGŁOSZENIE dostępne na stronie Galerii Bursztynowej Zgłoszenia przyjmujemy do 6 lutego br.

Wybierzemy 5 wspaniałych kobiet, które czują potrzebę zmiany swojego dotychczasowego wyglądu. W ramach akcji każda z wybranych uczestniczek będzie mogła czuć się wygrana, ponieważ o Waszą metamorfozę zadbają specjaliści. Zapewnimy Wam zmianę fryzury, pokażemy techniki makijażu oraz podpowiemy jak się ubierać. Przemianę uwiecznimy podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Będzie to świetna zabawa w blasku fleszy.

Dodatkowo, wybrane przez nas Panie powalczą o cenne nagrody w konkursie, w którym do wygrania są zestawy ubrań oraz nagroda główna - weekend z osobą towarzyszącą w Hotelu & SPA Natura Mazur w Warchałach.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie Galerii Bursztynowej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0