Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Zmień się i wygraj cenne nagrody

Organizatorzy akcji wybiorą aż pięć kobiet, którym zapewnią zmianę fryzury, zapoznają z technikami makijażu oraz podpowiedzą jak się ubierać. Do wygrania są zestawy ubrań oraz nagroda główna - weekend z osobą towarzyszącą w Hotelu & SPA Natura Mazur w Warchałach.

Zgłoś się do udziału w akcji "Odkryj siebie na nowo - Metamorfozy", którą przygotowaliśmy specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Aby wybrane przez nas uczestniczki mogły podczas tego święta czuć się i wyglądać wyjątkowo, musimy już rozpocząć pierwszy etap akcji, czyli przyjmowanie zgłoszeń.

Aby mieć możliwość wzięcia udziału w akcji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz prześlesz do nas ZGŁOSZENIE dostępne na stronie Galerii Bursztynowej Zgłoszenia przyjmujemy do 6 lutego br.

Wybierzemy 5 wspaniałych kobiet, które czują potrzebę zmiany swojego dotychczasowego wyglądu. W ramach akcji każda z wybranych uczestniczek będzie mogła czuć się wygrana, ponieważ o Waszą metamorfozę zadbają specjaliści. Zapewnimy Wam zmianę fryzury, pokażemy techniki makijażu oraz podpowiemy jak się ubierać. Przemianę uwiecznimy podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Będzie to świetna zabawa w blasku fleszy.

Dodatkowo, wybrane przez nas Panie powalczą o cenne nagrody w konkursie, w którym do wygrania są zestawy ubrań oraz nagroda główna - weekend z osobą towarzyszącą w Hotelu & SPA Natura Mazur w Warchałach.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie Galerii Bursztynowej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę