Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Są pieniądze na budowę ul. Piaski

Główne zdjęcie
Zmiany w budżecie Łomży, które umożliwiają budowę ul. Piaski

Prezydent Łomży zwiększył o 540 tys. zł w budżecie miasta środki na budowę ul. Piaski. Tyle brakowało do wyłonienia wykonawcy drogi w miejskim przetargu. Zgodnie z nim blisko kilometr ulicy, która dziś ma nawierzchnię gruntową, do końca lipca ma być wyasfaltowany.

W ubiegłym tygodniu podczas otwarcia ofert, które wpłynęły w odpowiedzi na miejski przetarg, miejscy urzędnicy poinformowali, że na wykonanie zadania, przeznacza się kwotę w wysokości 1 mln 714 tys. zł. Okazuje się, że wszystkie pięć złożonych ofert zawierały ceny znacząco wyższe. Kształtowały się one od 2,25 mln zł do nieco ponad 3 mln zł. Najtańszą ofertę złożyło konsorcjum zambrowskich firm drogowych. Jak się okazuje we wtorek prezydent Łomży dokonał zmian w budżecie  miasta przesuwając brakujące 540 tys. zł na budowę ulicy Piaski z środków zabezpieczonych na rozbudowę ul. Poligonowej. To oznacza, że miejscy urzędnicy będą mogli rozstrzygnąć przetarg i wybrać wykonawcę budowy ul. Piaski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę