niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Zmiana w dyrekcji łomżyńskiej ARiMR

Tomasz Krukowski nie jest już zastępcą dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Z funkcji został odwołany na własną prośbę – potwierdza nasze informacje dyrektor Beata Orzołek.

Tomasz Krukowski, radny powiatu grajewskiego wybrany z listy PiS, fotel jednego z trzech zastępców dyrektora oddziału ARiMR w Łomży pełnił od roku. Wczoraj – jak nam przekazano - „na własną prośbę zrezygnował z funkcji”. Krukowski zanim został wicedyrektorem w Łomży był pracownikiem - starszym specjalistą - biura powiatowego ARiMR w Grajewie i po odwanianiu wrócił na stanowisko.

Na razie nie wiadomo kto zajmie zwolniony fotel zastępcy dyrektora ARiMR w biurowcu przy ul. Nowej 2 w Łomży. Dyrektor Beata Orzołek mówi, że powoływanie i odwoływanie zastępców dyrektora należy do kompetencji prezesa ARiMR. Mówi także, że dotychczasowe zadania dyrektora Kurowskiego zostały już rozdzielone pomiędzy dwóch pozostałych zastępców czyli Wiesława Grzymałę i Grzegorza Chełmińskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0