Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Zmiana w dyrekcji łomżyńskiej ARiMR

Tomasz Krukowski nie jest już zastępcą dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Z funkcji został odwołany na własną prośbę – potwierdza nasze informacje dyrektor Beata Orzołek.

Tomasz Krukowski, radny powiatu grajewskiego wybrany z listy PiS, fotel jednego z trzech zastępców dyrektora oddziału ARiMR w Łomży pełnił od roku. Wczoraj – jak nam przekazano - „na własną prośbę zrezygnował z funkcji”. Krukowski zanim został wicedyrektorem w Łomży był pracownikiem - starszym specjalistą - biura powiatowego ARiMR w Grajewie i po odwanianiu wrócił na stanowisko.

Na razie nie wiadomo kto zajmie zwolniony fotel zastępcy dyrektora ARiMR w biurowcu przy ul. Nowej 2 w Łomży. Dyrektor Beata Orzołek mówi, że powoływanie i odwoływanie zastępców dyrektora należy do kompetencji prezesa ARiMR. Mówi także, że dotychczasowe zadania dyrektora Kurowskiego zostały już rozdzielone pomiędzy dwóch pozostałych zastępców czyli Wiesława Grzymałę i Grzegorza Chełmińskiego.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę