Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Szybki Łotysz

Z prędkością 118 km/h jechał przez Rajgrod 45–letni Łotysz. Kierowca osobowego mercedesa pędził nocą, ale przez całe miasto nie udało mu się przejechać. Po drodze natknął się na policyjny patrol, który po wcześniejszych zgłoszeniach mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa sprawdzał, czy faktycznie zdarzającymi się przypadki przekraczania prędkości przez kierujących pojazdami.

Do zatrzymania pędzącego z prędkością 118 km/h samochodu doszło ok. 3:30 nad ranem w środę. Jak przekazują policjanci kierującym mercedesem 45–letni obywatel Łotwy nie kwestionował tego, że popełnił wykroczenie. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych. Z uwagi na fakt, że kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h w terenie zabudowanym policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy. Dokument ma zostać teraz przesłany do odpowiedniego organu z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę