Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Na reformę oświaty w ratuszu patrzą z optymizmem

- Samorząd naszego miasta jest przygotowany do wprowadzenia w życie założeń reformy - zapewnia inspektor Łukasz Czech z ratusza. - Reforma edukacji nie będzie powodem utraty pracy przez nauczycieli pracujących w łomżyńskich szkołach. Miejski urzędnik zapewnia też, że wszyscy uczniowie klas szóstych staną się uczniami klas siódmych. Wszyscy uczniowie mają też gwarancję samorządu kontynuowania nauki w szkole, w której rozpoczęli naukę.

- Przeprowadzone analizy w Wydziale Edukacji wskazują na realne możliwości wprowadzenia zmian w zaplanowanych terminach. Koszty związane z edukacją w naszym mieście zaplanowane na najbliższe lata, przeznaczone na modernizację obiektów oświatowych, wyposażenie szkół i placówek oraz rozwój opieki nad uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych i kształcenie zawodowe, mieszczą w sobie zmiany w finansowaniu szkół w związku z reformą. „Należy podkreślić, że zarówno cele reformy, jak i cele wynikające z polityki oświatowej miasta rozłożone są na wiele kolejnych lat” - czytamy w przekazanych nam odpowiedziach na pytania jak wygląda w Łomży sytuacja „przed wejściem reformy” oświaty.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę