Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Pożar na poddaszu domu z ludźmi przy ulicy Krzywej

Trzy jednostki strażackie pojechały na miejsce pożaru, który zgłoszono dyżurnemu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży około godziny 15.35. - Szybko okazało się, że zapaliły się elementy więźby dachowej, do której przylegała rura z z kwasówki, prowadząca od kotła c.o., opalanego tam na węgiel – informuje aspirant Krzysztof Konopka. - Przypuszczalnie przegrzane elementy doprowadziły do tak wysokiego podniesienia temperatury, że doszło do zapalenia drewna więźby.

 

Strażacy sprawnie, w ponad godzinę uporali się z niewielkim pożarem – na powierzchni około  2 metrów kwadratowych – dlatego i straty są niewielkie. Być może, gdyby rura była prawidłowo odizolowana, a piec był opalany gazem albo olejem, niższa temperatura spalin nie doprowadziłaby do przegrzania więźby dachowej. Dwóm kobietom w domu nic się nie stało.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę