Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

W MPEC menedżerem Radosław Żegalski

Nie było niespodzianki. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Rada Nadzorcza Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej i Mieszkaniowej w Łomży powołała Radosława Żegalskiego na prezesa spółki. To jeden z dotychczasowych członków zarządu MPEC, który teraz – zgodnie z nowymi uregulowaniami prawnymi - otrzymał kontrakt menedżerski i będzie zarabiał ponad 13 tys zł miesięcznie. Jednocześnie RN odwołała Pawła Laskowskiego ze składu zarządu spółki.

Radosław Żegalski do zarządu MPEC został powołany we wrześniu 2015 roku. Jak podawał wówczas ratusz Żegalski jest absolwentem Politechniki Białostockiej o specjalności energetyka przemysłowa, układy gazowo – parowe w elektrociepłowniach krajowych. Ukończył również podyplomowe studia dotyczące wyceny nieruchomości w Wyższej Szkole Nieruchomości w Warszawie. Pracował w Zespole Elektrowni Ostrołęka na stanowisku inżyniera ds. energetycznych. Kilka lat wcześniej Żegalski był kierownikiem Działu Marketingu i Obsługi Odbiorców w MPEC sp. z o.o. w Łomży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę