sobota, 16 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Drogowcy wracają na Zawadzką. Znowu będą utrudnienia.

W środę drogowcy po zimowej przerwie mają powrócić na ul. Zawadzką. W związku z tym z ruchu wyłączony zostanie odcinek od skrzyżowania z ul. porucznika Łagody i Niemcewicza do ul. Przykoszarowej. Całkowicie zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie ul. Zawadzkiej z ul. Sybiraków. Na skrzyżowaniu ul. Przykoszarowej z ul. Zawadzką dopuszczony będzie tylko wjazd dla dostaw i mieszkańców bloków numer 59 i 61. Z ulic por. Łagody i Niemcewicza zapewniony zostanie przejazd na wprost oraz możliwość skrętu w kierunku ul. Piłsudskiego.

Drogowcy na ul Zawadzkiej, grudzień 2016
Drogowcy na ul Zawadzkiej, grudzień 2016

W związku z prowadzonymi pracami objazdami będą kursowały linie nr 3, 5, 6 i 9 komunikacji miejskiej. Autobusy MPK linii 3, 5 i 9 pojadą objazdem przez ulicę Niemcewicza, a linii numer 6 ul. por. Łagody.

Od sierpnia ubiegłego roku trwa rozbudowa ulicy Zawadzkiej od skrzyżowania z Al. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Przykoszarową. Dotąd jednojezdniowy fragment ulicy o długości około 430 metrów, tak jak cała reszta Zawadzkiej stać się ma drogą dwujezdniową. Zakończenie prac planowane jest w czerwcu. Koszt inwestycji, zgodnie z wynikiem przetargu, to blisko 3,5 mln zł. Wykonawcą prac jest łomżyński oddział firmy UNIBEP S.A. z Bielska Podlaskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0