Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Drogowcy wracają na Zawadzką. Znowu będą utrudnienia.

Główne zdjęcie
Drogowcy na ul Zawadzkiej, grudzień 2016

W środę drogowcy po zimowej przerwie mają powrócić na ul. Zawadzką. W związku z tym z ruchu wyłączony zostanie odcinek od skrzyżowania z ul. porucznika Łagody i Niemcewicza do ul. Przykoszarowej. Całkowicie zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie ul. Zawadzkiej z ul. Sybiraków. Na skrzyżowaniu ul. Przykoszarowej z ul. Zawadzką dopuszczony będzie tylko wjazd dla dostaw i mieszkańców bloków numer 59 i 61. Z ulic por. Łagody i Niemcewicza zapewniony zostanie przejazd na wprost oraz możliwość skrętu w kierunku ul. Piłsudskiego.

W związku z prowadzonymi pracami objazdami będą kursowały linie nr 3, 5, 6 i 9 komunikacji miejskiej. Autobusy MPK linii 3, 5 i 9 pojadą objazdem przez ulicę Niemcewicza, a linii numer 6 ul. por. Łagody.

Od sierpnia ubiegłego roku trwa rozbudowa ulicy Zawadzkiej od skrzyżowania z Al. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Przykoszarową. Dotąd jednojezdniowy fragment ulicy o długości około 430 metrów, tak jak cała reszta Zawadzkiej stać się ma drogą dwujezdniową. Zakończenie prac planowane jest w czerwcu. Koszt inwestycji, zgodnie z wynikiem przetargu, to blisko 3,5 mln zł. Wykonawcą prac jest łomżyński oddział firmy UNIBEP S.A. z Bielska Podlaskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę