Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek za Kisielnicą

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło tuż za Kisielnicą, na odcinku drogi krajowej nr 63 w kierunku Kolna. W BMW skręcające w boczną drogę uderzyła rozpędzona skoda. Kierowca i pasażer BMW zostali zabrani do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 10. ale w dalszym ciągu są tam jeszcze utrudnienia w ruchu, który odbywa się wahadłowo. Policja ustala przyczyny i okoliczności wypadku. Wiadomo, że 31-letni kierowca skody był trzeźwy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę