Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Piątnica coraz droższa

W ciągu roku wartość marki OSM Piątnica wzrosła o 17%. Według wycen ekspertów ta marka w 2016 roku warta była 394,3 mln zł wobec 336,5 mln zł rok wcześniej. W ślad za tym w rankingu najcenniejszych polskich marek dziennika „Rzeczpospolita” piątnicka mleczarnia awansowała z 41. na 35. pozycję.

Po raz 13., z inicjatywy dziennika Rzeczpospolita, grupa ekspertów stworzyła ranking 330 polskich marek. Podstawowym kryterium rankingu jest wartość marki szacowana w oparciu o osiągane przez nią obroty oraz jej siłę i moc. Na liście Najcenniejszych Polskich Marek jest 10 produktów z województwa podlaskiego.
Najwyżej - na 7 miejscu uplasowała się wysokomazowiecka Mlekovita, która zanotowała 3-procentowy wzrost wartości marki. OSM Piątnica, który zyskała w ciągu roku na wartości aż 17% jest na 35. pozycji i wyprzedza m.in. markę „Łaciate” grajewskiego Mlekpolu, który jest na 40. miejscu.

Wśród Najcenniejszych Polskich Marek znalazła się także „Łomża”. Dziś należąca do Van Pur piwna marka jest na 148. miejscu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę