Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Piątnica coraz droższa

W ciągu roku wartość marki OSM Piątnica wzrosła o 17%. Według wycen ekspertów ta marka w 2016 roku warta była 394,3 mln zł wobec 336,5 mln zł rok wcześniej. W ślad za tym w rankingu najcenniejszych polskich marek dziennika „Rzeczpospolita” piątnicka mleczarnia awansowała z 41. na 35. pozycję.

Po raz 13., z inicjatywy dziennika Rzeczpospolita, grupa ekspertów stworzyła ranking 330 polskich marek. Podstawowym kryterium rankingu jest wartość marki szacowana w oparciu o osiągane przez nią obroty oraz jej siłę i moc. Na liście Najcenniejszych Polskich Marek jest 10 produktów z województwa podlaskiego.
Najwyżej - na 7 miejscu uplasowała się wysokomazowiecka Mlekovita, która zanotowała 3-procentowy wzrost wartości marki. OSM Piątnica, który zyskała w ciągu roku na wartości aż 17% jest na 35. pozycji i wyprzedza m.in. markę „Łaciate” grajewskiego Mlekpolu, który jest na 40. miejscu.

Wśród Najcenniejszych Polskich Marek znalazła się także „Łomża”. Dziś należąca do Van Pur piwna marka jest na 148. miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę