Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Alternatywa dla drożejącego OC w Łomży

Wzrost cen obowiązkowego ubezpieczenia OC uderza po kieszeni wszystkich kierowców. Już trzeba płacić średnio 200-300 złotych więcej, a to nie koniec podwyżek. Są one szczególnie uciążliwe dla mieszkańców Łomży i okolic gdzie zarobki nie są wysokie. Wszyscy zadają więc sobie pytanie: jaka jest alternatywa?

Jedną z alternatyw jest korzystanie z usług agenta ubezpieczeniowego, który współpracuje z kilkunastoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Multiagent znając oferty, aktualne promocje jest w stanie wybrać wspólnie z klientem najlepszą polisę ubezpieczeniową. "Dzięki temu rozwiązaniu kierowcy w Łomży mają optymalnie najkorzystniejszą cenę, ale także dodatkowe korzyści jakie zapewnia nowoczesna agencja ubezpieczeniowa" zaznacza właściciel agencji Multi Ubezpieczenia w Łomży- Izabela Żukowska.

Czy na zakupie polisy kończy się współpraca z agentem ubezpieczeniowym ? Coraz częściej kierowcy patrzą na nowoczesną agencje ubezpieczeniową nie przez pryzmat najniższej ceny, lecz kompetencji, możliwości w zakresie ilości prezentowanych ofert oraz obsługi posprzedażowej. "Najlepszym przykładem jest sytuacja, kiedy klient ma szkodę i nie wie co ma zrobić? Gdzie ją zgłosić? Jak postąpić?" wspomina właściciel agencji Multi Ubezpieczenia w Łomży- Izabela Żukowska.

„Mam znajomego, który sprzedaje polisy i tak głupio kupić gdzieś indziej”- takie przywiązanie od lat do jednego agenta ubezpieczeniowego bez sprawdzenia ofert konkurencji jest jednym z najczęściej popełnianych błędów. Praktyka pokazuje, że w takiej sytuacji parametry polisy ubezpieczeniowej: samochodu, nieruchomości czy firmy odbiegają od nowoczesnych standardów i możliwości jakie zapewniają Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Alternatywą jest sprawdzenie ofert i korzystanie z nowocześniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Multi Ubezpieczenia Agencja Ubezpieczeniowa:
Łomża, ul. Wyszyńskiego 6 lok.47 – na rogu bloku, 150 m przed Marketem Mila
Czynna poniedziałek-piątek: 9:00- 17:00
tel: 506 151 812 lub 500 405 464

www.multilomza.pl

Dostępne także na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/Multi-Ubezpieczenia-Izabela-%C5%BBukowska-1687712321464106/

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę